Erasmus Koordinatörlüğü

Altınbaş Üniversitesi Erasmus Koordinatörlüğü; üniversite bünyesinde gerçekleşen, öğrencilerin, üniversitenin idari ve akademik kadrosunun gerçekleştireceği değişim hareketliliklerine destek vermek, Erasmus kapsamında ikili anlaşmalar yapmak, gelen-giden öğrenci ve personelin oryantasyonu, idari süreçleri gibi aşamaları yürütmek, Erasmus kapsamındaki projelerin yaygınlaştırılması işleviyle 9 Ağustos 2017 tarihinde kurulmuştur. 

Erasmus+ Öğrenci ve Personel hareketlilikleri kapsamında, Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı'nın ilke ve kurallarına bağlı olarak, gerçekleşecek hareketlilikler için başvuru çağrısı açma, öğrenci ve personel seçme ve değerlendirme sürecini yürütme, seçim sonuçlarını ilan etme ve seçim sonrası süreci hakkında bilgilendirme, hareketlilik sözleşmeleri  ve hibe desteği aşamalarını yürütür. Bu süreçleri yürütürken tarafsızlık ve şeffaflık ilkesini baz alır. 

Altınbaş Üniversitesi Lisansüstü Programlar Öğrenci Değişim Programına katılım bilgisi için erasmus@altinbas.edu.tr üzerinden Erasmus Koordinatörlüğü ile iletişime geçebilirsiniz. 

Hemen Başvur

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri için Tıklayınız.